Zaterdag 30-11-2019 16.30 uur

A Bart Ackermans

A Justin Soosaipillai


Zondag 01-12-2019 10.00 uur

A Wouter de Brie

A Marc Ettema

A Supun Rodrigo

M Lucas Balkema

M Carlos Miguel Gonçalves


Zaterdag 07-12-2019 16.30 uur

A Wil Busch

A Jacques van Weerdenburg


Zondag 08-12-2019 10.00 uur

A Sander van Hoften

A Simon Uiterwijk

A Ernst Voogd

M Bénédicte Heinsman

M Dominique Heinsman


Zaterdag 14-12-2019 16.30 uur

D Ronald Dashorst

A Justin Soosaipillai

A Joseph Hugh Vandort


Zondag 15-12-2019 10.00 uur

D Ronald Dashorst

A Kees Kolkman

A Matilda Martin

M Boaz Balkema

M Daevid Susena


Zaterdag 21-12-2019 16.30 uur

A Ernst Voogd

A Supun Rodrigo


Zondag 22-12-2019 10.00 uur

A Aswin Huurenkamp

A Sander van Hoften

A Saskia Kolkman

M Carlos Miguel Gonçalves

M Luís Filipe Gonçalves


Dinsdag 24-12-2019 18.30 uur         

Kerstavond                                                   

Allen om 18.00 uur aanwezig                       

D Ronald Dashorst

A Bart Ackermans

A Wouter de Brie


Dinsdag 24-12-2019 20.30 uur         

Kerstavond                                                   

Allen om 20.00 uur aanwezig                        

D Ronald Dashorst

A Saskia Kolkman

A Matilda Martin

A Simon Uiterwijk

A Ernst Voogd

M Amjad Jabbour


Dinsdag 24-12-2019 23.00 uur     

Nachtmis                                                      

Allen om 22.30 aanwezig                             

D Ronald Dashorst

A Supun Rodrigo

A Simon Uiterwijk

M Bénédicte Heinsman

M Dominique Heinsman


Woensdag 25-12-2019 10.00 uur    

1e kerstdag                                                    

Allen om 9.30 uur aanwezig                         

D Ronald Dashorst

A Sander van Hoften 

A Joseph Hugh Vandort

A Jacques van Weerdenburg

M Bénédicte Heinsman

M Dominique Heinsman


Donderdag 26-12-2019 10.00 uur

2e kerstdag

D Ronald Dashorst

A Justin Soosaipillai

A Simon Uiterwijk

A Ernst Voogd


Zaterdag 28-12-2019 16.30 uur

A Marc Ettema

A Wil Busch


Zondag 29-12-2019 10.00 uur

A Sander van Hoften

A Kees Kolkman

A Saskia Kolkman

M Lucas Balkema

M Daevid Susena


Dinsdag 31-12-2019 19.00 uur

A Justin Soosaipillai

A Bart Ackermans


Woensdag 01-01-2020 10.00 uur

Nieuwjaarsdag                                             

A Justin Soosaipillai

A Joseph Hugh Vandort


Zaterdag 04-01-2020 16.30 uur

A Wil Busch

A Supun Rodrigo

A Jacques van Weerdenburg


Zondag 05-01-2020 10.00 uur

A Marc Ettema

A Aswin Huurenkamp

A Ernst Voogd

M Bénédicte Heinsman

M Dominique Heinsman


Zaterdag 11-01-2020 16.30 uur

A Justin Soosaipillai

A Supun Rodrigo


Zondag 12-01-2020 10.00 uur

A Ernst Voogd

A Saskia Kolkman

A Kees Kolkman

M Carlos Miguel Gonçalves

M Luís Filipe Gonçalves

M Amjad Jabbour

 

Volgende vergadering op 12 januari om 11.30 uur.